Czy kolagen naturalny jest drogi? Rozwiewamy wątpliwości!

Otrzymujemy do naszych klientów mnóstwo pytań. Jedni chcą widzieć, dlaczego kolagen naturalny jest taki drogi. Inni dopytują, jakie są korzyści i zalety z jego stosowania. Dlatego postanowiliśmy stworzyć kompendium wiedzy o kolagenie. Poznaj zalety stosowania kolagenu naturalnego. I dowiedz się, dlaczego trzeba zapłacić za niego odpowiednią sumę.

Trzy rodzaje wielkości kolagenu naturalnego Platinum

Aktualnie w sklepach i aptekach można znaleźć mnóstwo kosmetyków kolagenowych oraz suplementów diety wzbogaconych kolagenem. Jedne z nich są naprawdę śmiesznie tanie, ceny innych zaś mogą wydawać się niektórym osobom zbyt wysokie. Dlaczego ceny preparatów kolagenowych tak bardzo się różnią?

W naszym sklepie internetowym oferujemy kolagen naturalny marki Colway. Zanim podjęliśmy decyzję o współpracy z tą firmą, przetestowaliśmy na sobie wiele różnych preparatów kolagenowych. Były wśród nich zarówno kosmetyki kolagenowe, jak i suplementy diety z kolagenem czy kolagen do picia. Niestety większość tego typu preparatów dostępnych w sprzedaży nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Po latach poszukiwań, wielu niepowodzeniach znaleźliśmy ideał! Dopiero kosmetyki i suplementy z naturalnym kolagenem marki Colway pozytywnie zaskoczyły nas swoim działaniem. Nie należą one do najtańszych na rynku, jednak cena jest odzwierciedleniem ich wysokiej jakości.

Co wpływa na cenę kolagenu naturalnego Colway?

Otóż kolagen naturalny Colway nie jest zwykłym kosmetykiem wzbogaconym jedynie niewielką dawką kolagenu. Produkty kolagenowe Colway zawierają aktywne biologicznie białko, zwane "eliksirem młodości", które wywołało niemałe zamieszanie w światowej kosmetologii. Zdecydowanie wyróżnia się pośród tysięcy kosmetyków o właściwościach anty-aging. Dzięki temu, że ekspresowo wnika w głębsze warstwy skóry. W ten sposób aktywizuje procesy produkcji kolagenu w naszej skórze. Ta unikatowa właściwość sprawia, że zamiast jedynie łagodzić skutki starzenia, kolagen naturalny Colway działa na przyczyny starzenia się skóry. I je zatrzymuje. Zdecydowanie nie jest to magiczny kosmetyk, który w 5 minut usunie głębokie zmarszczki.

Kolagen naturalny Colway należy używać rano i wieczorem w codziennych rytuałach pielęgnacyjnych. Koreanki i Japonki, znane na całym świecie ze swojej nieskazitelnej i młodej cery poznały już sekret piękna i młodości. Jest nim regularna i systematyczna pielęgnacja skóry oraz dostarczanie jej jedynie wysokiej jakości składników odżywczych. Kolagen naturalny nakładamy na wilgotną skórę przynajmniej dwa razy dziennie. Po około 3 miesiącach stosowania zauważymy wygładzenie i spłycenie zmarszczek starczych i mimicznych. Naskórek będzie delikatnie napięty oraz nawilżony, wygładzony i sprężysty.

Cena Kolagenu Platinum

Na cenę kolagenu naturalnego Colway wpływają duże koszty pozyskiwania tego wyjątkowego surowca. Poza tym wszystkie preparaty kolagenowe Colway zawierają mnóstwo kolagenu naturalnego pozyskiwanego z konkretnych gatunków ryb. Wysoka jakość produktu w połączeniu ze skoncentrowaną dawką kolagenu naturalnego sprawia, że regularne stosowanie preparatów kolagenowych Colway przynosi widoczne rezultaty. Poza tym kosztowne są badania nad kolagenem oraz innowacyjnymi kosmetykami o właściwościach anti-aging, które rzeczywiście przynoszą rezultaty.

Dzienny koszt kuracji odmładzającej to jedynie około 2.50 zł.

Najmniejsze 50-mililitrowe opakowanie kolagenu naturalnego Platinum od Colway kosztuje 227 zł starcza na dwa miesiące codziennej aplikacji rano i wieczorem. Choć zdecydowanie ekonomiczniej jest kupić największe opakowanie Kolagenu Naturalnego Platinum Colway, ponieważ za 200 mililitrów tego drogocennego eliksiru młodości zapłacimy 477 zł. A kuracja taka wystarczy na codzienną pielęgnację przez minimum pół roku. Czyli dzienny koszt kuracji odmładzającej to jedynie około 2.50 zł. Czyż nie lepiej wydać taką sumę, by troskliwie zadbać o swoją skórę? Wsmarowując w nią wysokiej jakości składniki odżywcze o potwierdzonej skuteczności?

Warto jeszcze dodać, że firma Colway nie reklamuje swoich produktów w telewizji czy radio. Zatem klient końcowy dodatkowo nie płaci za reklamę, a za wysokiej jakości kosmetyk, który zawiera wyselekcjonowane składniki odżywcze. Klienci naszego sklepu trafiają do nas najczęściej, ponieważ nasze produkty polecili im znajomi, zadowoleni z ich skutecznego działania.

Kolagen Platinum od Colway

Okazuje się, że kolagen naturalny wcale nie jest drogi. Dlaczego? Jeśli wybierzemy się do kliniki medycyny estetycznej na zabiegi odmładzające polegające na wstrzykiwanie kolagenu w skórę, zapłacimy od kilku do kilkunastu tysięcy złotych rocznie. Ponieważ takie zabiegi kolagenowe należy powtarzać kilka razy w roku.

A Ty wolisz kiepskiej jakości produkt kolagenowy w niższej cenie czy wypełniony drogocennymi składnikami odżywczymi preparat z dużą zawartością naturalnego kolagenu Colway, który przyniesie oczekiwane rezultaty działania?